Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 531-969-890

Fizjoterapeuta i kosmetyczka

Dorota Sas - fizjoterapeutka, pracująca w zawodzie od 2005r.

Przygodę z fizjoterapią rozpoczęłam w Studium Medycznym we Wrocławiu, gdzie zdobywałam doświadczenie zawodowe w różnych szpitalach i przychodniach na terenie całego Wrocławia. Miałam kontakt z pacjentami w rożnych jednostkach chorobowych, co pozwalało na pogłębianie swojej wiedzy praktycznej i teoretycznej. Uzyskałam zawód technika fizjoterapii i masażu. Następnie ukończyłam studia wyższe, licencjackie, 3-letnie w Wałbrzychu o kierunku Fizjoterapia, zdobywając wykształcenie wyższe fizjoterapeutyczne w dziedzinie masażu, kinezyterapii i fizykoterapii. Kolejnym etapem nauki i zdobywania niezbędnej wiedzy, były studia 2 stopnia we Wrocławiu im. A. Czamary.

Pierwszą pracę, którą podjęłam w zawodzie, był roczny staż w przychodni ''Eskulap'' w Świdnicy, gdzie wykonywałam zabiegi z zakresu fizykoterapii, ćwiczenia usprawniające z pacjentami w różnych jednostkach chorobowych-kinezyterapia, a także masaż klasyczny kręgosłupa. Ta praca bardzo dużo mnie nauczyła, jeśli chodzi o pracę z pacjentem. Bardzo ważne dla mnie, czyli cierpliwości, które jest niezbędne w pracy z chorym człowiekiem i czekanie na rezultaty poprzez czasami długą i żmudną pracę. Indywidualne podejście do każdego człowieka, dobranie odpowiednich zabiegów a także satysfakcję z osiągniętych wyników i zadowolenie pacjenta. :) 

Następną pracą w zawodzie była praca w przychodni "Poliklinika" MSWiA  w Wałbrzychu. Pracowałam na stanowisku Fizjoterapeuta, pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie, a także poznałam wspaniałych ludzi, z którymi mam kontakt do dzisiaj. :)

Po wielu latach doświadczenia postanowiłam spróbować swoich sił, otwierając gabinet rehabilitacji i masażu "Magnolia" w swoim rodzimym mieście Strzegom. Gabinet prowadzę od 2013 roku. Ze względu na liczne zainteresowania kosmetyczne i zainteresowania klientek, kształciłam się w zakresie szeroko pojętej kosmetyki, odbywając liczne szkolenia i udziały w wielu pokazach kosmetycznych na terenie całej Polski.

Od 2017r. prowadzę ćwiczenia ogólno-kondycyjne oraz rehabilitacyjne  dla seniorów na hali sportowej w Strzegomiu oraz na basenie krytym "Delfinek" w programie "Aktywny Senior". Ćwiczenia te dają możliwość utrzymania dobrej i prawidłowej kondycji fizycznej i psychicznej.  

W 2018 oraz 2019 roku moja firma uzyskała certyfikat "Firmy godnej zaufania".

Moja praca jest moją pasją! Kocham to co robię! Chcę pogłębiać swoją wiedzę, uczyć się,  nabywać nowych doświadczeń od innych w tym ukierunkowanych. Uwielbiam swoje klientki, cieszę się z każdych, nawet drobnych pozytywnych efektów swojej pracy, bo wkładam w to co robię całe serce. :) 

W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi, bardzo lubię aktywnie spędzać czas ze swoją córką np. jeżdżąc na wycieczki rowerowe, pływanie na basenie oraz spacery. 

Kobieta